Obniżka! KaiVac 1250 Zobacz większe

KAIVAC 1250

KV1250240VEU

Nowy produkt

KaiVac 1250 jest najmniejszy spośród systemów No-Touch Cleaning, dzięki swojej konstrukcji jest lekki, wygodny przy manewrowaniu, transportowaniu po schodach czy załadunku do pojazdów. Tak jak pozostałe systemy do bezdotykowego sprzątania posiada wbudowaną myjkę ciśnieniową 34,5 bar, odkurzacz do pracy na mokro oraz dwa osobne zbiorniki na brudną i czystą wodę.

KaiVac - systemy bezdotykowe

Więcej szczegółów

21 155,28 zł

-1 500,00 zł

22 655,28 zł

Opis

Wysokość 96,5 cm
Szerokość 51 cm
Głębokość 56 cm
Waga 42 kg
Zbiornik na wodę 45 l
Zbiornik na brudną wodę 30 l
Ciśnienie 34,5 bar
Natężenie przepływu 2,8 l/min
Wąż spustowy - długość 66 cm
Moc ssania 330,2 cm3/H2O
Wydatek powietrza 3172 l/min
Funkcja nadmuchu 482,7 km/h
Głośność 68 dB
Zbiornik na środek chemiczny 4 l
Zawór zwrotny chemii Tak x 1
System dysz dozujących 2%/ 3%/ 3,75%/ 7,5%/ 30%
Napięcie elektryczne 240 V, 50-60 Hz
Pobór prądu 14,5 A
Wąż ssący 15,25 m
Przewód natryskowy 13,7 m
Przewód elektryczny 7,6 m
Wąż nadmuchowy 10 m
Seria/Linia produktu Systemy No-Touch Cleaning - Kaivac

Więcej informacji

Wbudowana myjka ciśnieniowa

Strumieniem z myjki ciśnieniowej wbudowanej w urządzeniu łatwo zmywane są zabrudzenia, bakterie i pozostałe bio-zanieczyszczenia, które inne metody sprzątania pozostawiają.

Odkurzacz do pracy na mokro

Trójstopniowy silnik odkurzacza w naszych urządzeniach No-Touch Cleaning skutecznie odsysa wszystkie zanieczyszczenia, bakterie i roztwór czyszczący pozostawiając podłogi czyste, suche i gotowe do natychmiastowego użytku.

Wysokiej jakości listwy gumowe

Opracowane dla wysokiej wydajności sprzątania i wytrzymałości, nasze listwy gumowe są odporne na środki chemiczne, tłuszcz i żużycie dla dłuższej przydatności.

Wygodne napełnianie i opróżnianie

Dzięki wygodnemu napełnianiu poprzez wbudowany wąż do napełniania oraz opróżnianiu poprzez wąż spustowy do toalety oszczędamy czas.

Czyszczenie bez środków chemicznych

W testach przeprowadzonych przez niezależne, akredytowane laboratorium, KaiVac No-Touch Cleaning usunął ponad 99,9% bakteri podczas czyszczenia jedynie czystą wodą.

Wielofunkcyjny

System No-Touch Cleaning może być zastosowany do niemal każdej powierzchni na niemal każdym obiekcie. To uniwersalne urządzenie współpracuje z różnorodnymi szybko podłączanymi akcesoriami, które umożliwiają pracę na sucho lub mokro na podłodze twardej lub pokrytej wykładziną dywanową w całym budyku.

Dokładne dozowanie środków chemicznych

System automatycznego dozowania środków chemicznych z zastosowaniem kolorowych dysz dozujących pozwala zmiejszyć ich zużycie, a tym samym koszt.

Odłączana komora BlackBox

W komorze Black Box  znajduje się zarówno silnik odkurzacza jak i pompy, możliwość jej odłączenia zapewania do nich łatwy dostęp. Może być również zdemontowana na potrzeby transportu lub wymiany bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

Produkty powiązane