Kaivac OmniFlex AutoVac240 Zobacz większe

KAIVAC OMNIFLEX AUTOVAC 240

AUTOVAC240VEU

Nowy produkt

System OmniFlex™ można w kilka minut przekształcić się w zautomatyzowane, bardzo sprawne urządzenie AutoVac do czyszczenia podłóg, które konkuruje pod względem osiąganych rezultatów z szorowarką – i to za ułamek jej ceny.

(zasilanie sieciowe: 220/240V)


kaivac-logo-sm.png

Więcej szczegółów

5 318,70 zł

Opis

Wysokość 104 cm
Szerokość 48 cm
Głębokość 81 cm
Waga 25 kg
Zbiornik na wodę 38 l
Zbiornik na brudną wodę 44 l
Wąż spustowy - długość 56 cm
Moc ssania 28 kPa
Wydatek powietrza 28 l/sek
Funkcja nadmuchu 137 km/h
Napięcie elektryczne 220/240 V
Zasilanie akumulatorowe NIE
Szerokość czyszczenia 71 cm
Seria/Linia produktu OmniFlex - Kaivac

Więcej informacji

Dzięki małej wadze i kompaktowym rozmiarom oraz nieskompilowanej budowie, obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna. System OmniFlex jest tak samo szybki i skuteczny jak szorowarka, a przy tym prosty i pozbawiony dodatkowych kosztów.
Jest on idealny dla firm sprzątających i zarządców nieruchomości!

Efektywność sprzątania

Wyniki testów porównawczych przeprowadzonych przez jeden z dużych, amerykańskich uniwersytetów wykazały, że system AutoVac usunął do 99,8% określonych zanieczyszczeń. Był to wynik nieco lepszy niż w przypadku szorowarki, która usunęłado 99,4%. Wynik dla nowego mopa z mikrofibry wynosił jedynie 50,9% usuniętych zanieczyszczeń.

Duża wydajność

W wyniku niezależnych testów wydajnościowych wykazano, że za pomocą systemu AutoVac użytkownicy mogą wyczyścić około 1500 m2 powierzchni na godzinę. Dodatkowo, większość użytkowników nie będzie musiała zamiatać podłogi przed sprzątaniem. Oszczędzając tym samym czas i pracę pracowników liniowych.

Niskie koszty zakupu

Dla większości użytkowników, niska cena to najbardziej przekonująca zaleta systemu. Wyjściowy koszt zakupu kompletnego urządzenia AutoVac to 10-20% ceny porównywalnej wielkością szorowarki. Ponadto w wielu przypadkach, to mniej niż jej średni roczny koszt utrzymania. Dla użytkowników, którzy już posiadają system dozująco-odsysający lub natryskowo-odsysający OmniFlex, a potrzebują dodatkowej funkcjonalności podobnej do szorowarki, wystarczy wyposażyć się w dodatkowy zestaw AutoVac. System ten jest łagodny i bezpieczny dla podłóg co przedłuża ich żywotność i ogranicza konieczność naprawy lub wymiany.

Prosty i niedrogi w utrzymaniu

OmniFlex AutoVac jest bardzo łatwy i niedrogi w utrzymaniu. Dzieje się tak, ponieważ przy tak małej ilości ruchomych części, bardzo niewiele może się popsuć. A ewentualna naprawa jest niezwykle prosta i szybka, co często stanowi problem w innych, bardziej skomplikowanych urządzeniach. Koszt wymiany części jest niejednokrotnie mniejszy niż koszt połączenia telefonicznego z działem pomocy technicznej.