Akcesoria i narzędzia Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Szybki podgląd
  443,09 zł W magazynie

  Pistolet z dyszą rotacyjną jest idealny do szybkiego i sprawnego czyszczenia twardych powierzchni. Tak jak ssawka z dyszą rotacyjną, pistolet wybija strumieniem wody nagromadzony przez lata brud bez konieczności szorowania ręcznego czy zastosowania środka chemicznego. Jest to wyjątkowy element wyposażenia, którego zastosowanie zależy jedynie od wyobraźni...

  443,09 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  552,85 zł W magazynie

  Pistolet z dyszą rotacyjną wyposażony w przedłużaną lance jest idealny do szybkiego i sprawnego czyszczenia twardych powierzchni. Tak jak ssawka z dyszą rotacyjną, pistolet wybija strumieniem wody nagromadzony przez lata brud bez konieczności szorowania ręcznego czy zastosowania środka chemicznego. PREZENTACJA NA YOUTUBE

  552,85 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1 573,17 zł W magazynie

  Ssawka 36 cm z dyszą rotacyjną do czyszczenia fug PREZENTACJA NA YOUTUBE Ssawka z zamontowaną dyszą rotacyjną działa w następujący sposób - woda pod ciśnieniem wybija zanieczyszczenia nagromadzone przez lata z fug i powierzchni płytek, podczas gdy zintegrowana funkcja odsysania natychmiast wyłapuje brud i pozostawia powierzchnie czystą i bezpieczną.

  1 573,17 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2 265,85 zł W magazynie

  Ssawka z dyszą płaskądo czyszczenia fug KaiGrouter PREZENTACJA NA YOUTUBE Ssawka z dyszą płaską do czyszczenia fug zaprojektowana jest to wybijania zabrudzeń z fug. To opcjonalne narzędzie wykorzystuje natrysk pod ciśnieniem ok. 35 bar na wysokości 2,5 cm nad podłogą. W ten sposób uporczywy, wieloletni brud jest usuwany niemal natychmiast. 

  2 265,85 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  166,67 zł W magazynie

  Torba na wyposażenie Wytrzymała torba dużej pojemności do przenoszenia narzędzi i materiałów eksploatacyjnych. Mieści do dwudziestu standardowych rolek papieru toaletowego.

  166,67 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  12 671,54 zł W magazynie

  Pompa OmniFlex Black Box 34,5 bar Podłączając do dowolnego systemu OmniFlex pompę OmniFlex Black Box otrzymamy urządzenie wzorowane na systemach natryskowo-odsysających Kaivac No-Touch Cleaning. 

  12 671,54 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów