Preparaty dezynfekcyjne Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Szybki podgląd
  58,54 zł W magazynie

  Tork żel dezynfekcyjny do higienicznej dezynfekcji rąk Żel dezynfekcyjny Tork do higienicznej dezynfekcji rąk to niewymagający spłukiwania środek o zawartości 70% denaturatu (wag.). Idealnie dopełni mycie rąk wodą i mydłem lub zastąpi je w przypadku braku wody. Sprawdzi się w branży gastronomicznej oraz w miejscach, gdzie higiena jest priorytetem.

  58,54 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19,11 zł W magazynie

  Tork płyn do czyszczenia deski sedesowej Płyn do czyszczenia deski sedesowej Tork gwarantuje dobre wrażenia użytkowników łazienki. Zapewnia higieniczność toalety – wystarczy jedna porcja płynu do czyszczenia deski sedesowej i jeden odcinek papieru toaletowego. Pasuje do dozownika Tork do mydła w płynie. Łatwy w użyciu, zapewnia wysoki poziom higieny.

  19,11 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  58,54 zł W magazynie

  Tork Piana do dezynfekcji rąk Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk to alkoholowy preparat w postaci piany przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. Jest to produkt biobójczy, używany bez użycia wody, spełniający europejskie normy w zakresie dezynfekcji rąk i działający wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów.

  58,54 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  36,59 zł W magazynie

  Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk to alkoholowy preparat w postaci piany przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk to produkt biobójczy, używany bez użycia wody, spełniający europejskie normy w zakresie dezynfekcji rąk i działający wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów.Produkt w butelce wolno...

  36,59 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  18,29 zł W magazynie

  Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk (w butelce kieszonkowej - 47ml) Pomagaj zapobiegać zakażeniom, używając wysoce skutecznej piany do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu bez spłukiwania o zawartości 75% denaturatu. Idealnie nadaje się do dezynfekowania rąk w sytuacji braku dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach...

  18,29 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  54,47 zł W magazynie

  Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący. Zapewnia najwyższy poziom higieny w miejscach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny. Preparat biobójczy, używany bez użycia wody.

  54,47 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  35,37 zł W magazynie

  Tork alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk - butelka 500ml z pompką Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący. Zapewnia najwyższy poziom higieny w miejscach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny.

  35,37 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  13,41 zł W magazynie

  Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (w butelce kieszonkowej 80ml) Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący. Zapewnia najwyższy poziom higieny.

  13,41 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  54,47 zł W magazynie

  Tork alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Tork Alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący. Zapewnia najwyższy poziom higieny w miejscach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny.

  54,47 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  35,37 zł W magazynie

  Tork alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk - butelka 500ml z pompką Tork Alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący. Zapewnia najwyższy poziom higieny w miejscach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny.

  35,37 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  29,92 zł W magazynie

  Katrin pianka do dezynfekcji desek sedesowych 500 ml - Katrin Toilet Seat Sanitizer 12 szt. w kartonie zbiorczym Bardzo wydajna pianka dezynfekująca do mycia deski sedesowej 500 ml – wystarcza na 1250 użyć

  29,92 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów